Porównanie ubezpieczeń dla fizjoterapeutów

23282

Fizjoterapia to przede wszystkim ingerencja w zdrowie drugiego człowieka w celu jego poprawy. Tym niemniej jednak nawet doświadczonemu praktykowi raz na jakiś czas zdarzyć się może pomyłka, która będzie kosztowała pacjenta sporo bólu i uszczerbku na kondycji fizycznej; fizjoterapeutę z kolei dużą ilość problemów. W takiej sytuacji najrozsądniejszym wydaje się profilaktyka, a mianowicie ubezpieczenie dedykowane dla tego zawodu. Warto także wspomnieć, że od wejścia ustawy o zawodzie fizjoterapeuty ubezpieczenia staną się obowiązkowe, więc to ostatni moment by zaopatrzyć się w nie w dobrej cenie. Przyjrzyjmy się zatem paru ofertom.

Spośród ubezpieczycieli na polskim rynku to PZU wiedzie prym lidera w kwestii ubezpieczeń dedykowanych dla fizjoterapeutów. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami OC dla samego fizjoterapeuty (wymóg przy prowadzeniu działalności z kontraktem z NFZ) i placówki fizjoterapeutycznej, posiadają także wersje dobrowolne, znacznie korzystniejsze w ogólnym rozrachunku:

pastedGraphic.png

Innym ubezpieczycielem dedykującym usługi dla zawodu fizjoterapeuty jest firma INTER. Zapewnia ona dwa warianty Odpowiedzialności Cywilnej: standard i premium. Poza OC można także wykupić pakiet ochrony prawnej w życiu zawodowym i ruchu drogowym oraz ochronę przed skutkami ekspozycji na materiały zakaźne:

pastedGraphic_1.png

pastedGraphic_2.png

pastedGraphic_3.png

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *